601108530 – kto dzwonił? Czyj to numer?

Szukasz informacji o numerze telefonu 601108530 (+48601108530) żeby dowiedzieć się kto do Ciebie dzwonił z tego numeru telefonu i czy możesz go bezpiecznie odebrać? Zobacz co mówią o nim nasi użytkownicy. Jeśli masz jakieś informacje, kto kryje się za tym numerem, zostaw swój komentarz i podziel się swoją wiedzą z użytkownikami serwisu odebrac.pl.

601108530 – podstawowe informacje

  • Numer telefonu: 601108530 (+48601108530)
  • Sieć lub strefa numeracyjna: Plus GSM
  • Najczęściej opiniowany jako: niebezpieczny
  • Najczęściej oceniany jako: drażniący, dzwoni wielokrotnie
  • Wyszukiwany: 216 razy w ciągu ostatnich 30 dni
  • Najczęściej dzwoni do: Koszalina

601108530 - kto dzwonił? Czyj to numer?


601108530 – najczęstsze komentarze

Zobacz komentarze użytkowników zaprzyjaźnionego serwisu do numeru telefonu:

Mmm: Zblazowany koles z Plusa ktory rozmawia ze mna jak sprzedawczyni z prlu. Mialem 3dniowe zadluzenie ( jesli w ogole o to chodzilo bo nie powiedzial), ale to chyba nie powod zeby z klientem rozmawiac jak urzednik 30 lat temu! Poprosze email. Ale czemu, skad mam pewnosc ze pan dzwoni z plusa. – juz panu mowilem, prosze dac mi email. Slowa typu bardzo mi milo, czy moge zajac chwile – standard w innych sieciach – tutaj nieznane. Szok. Nie pierwszy juz od 3 miesiecy zaledwie od kiedy jestem w plusie. Wczesniej przez 5 dni jak bylem za granica nie byli mi w stanie wlaczyc roamingu, z 50 zl z konta zony poszlo na proby kontaktu z nimi. W playu bylem 10 lat i zadnych zgrzytow, sympatyczna i uprzejma obsluga. BOK Plusa w calosci do wymiany. Bede o tym pisal wszedzie gdzie sie da. A szkoda bo zasieg maja dobry.

Mysz: Odbieram, sygnał jakbym to ja dzwoniła, po czym zajęte.

Hoyas543: Czuby kasy chca

Xeyrus: Dział płatności Polkomtela. Telefon „windykacyjny” 24 h po upływie terminu wpłaty. Ordynarne zachowanie, kompletnie nieprofesjonalne. Z cała sympatia dla zagłebia sadowniczeg zatrudniają dziewczyny z pod remizy w Grójcu.

Kem: Zadzwoniła pani która tak szybko sie przedstawiła, że nie zrozumiałam kim i skąd jest. Zapytała o mamę, powiedziałam że nie rozmawia z nią tylko z córką, po czym odpowiedziała – dziękuję za zgłoszenie (?) I się rozłączyła.

Gosia: Wieczór, 20:00, dzwoni telefon – nieuprzejma Pani z Plusa domagała się rozmowy z moim mężem, ja mam abonament w Orange, więc po co do mnie dzwoni?

Kort: Dzwonią na numer, który nie jest z ich sieci i żądają danych.

ReCAPTCHA: Operator plusa.. porażka. Płatność była do 4 listopada, przelew został zrobiony 8 listopada, niezaksiegowalo na ich koncie, a dzisiaj dzwonili do rodziców że nie ma wpłaty.. człowiek ma 21 lat, abonament na siebie a takie numery robią.. po skończeniu umowy zmieniam abonament bo to porażka jest

Klient Plus: Bardzo niemiły kontakt ze strony pracownika sieci. Gburowate podejście do klienta.

1234567: Cham z Plusa, nie daje dojść do słowa. W play takich numerów nie było, nawet gdy człowiek spóźnił się parę dni z zapłatą. Rezygnuje z tego dziadostwa.


Chcesz więcej wiadomości na temat numeru telefonu 601108530? Serwis www.odebrac.pl pomoże ci w tym. Na portalu odnajdziesz to czego poszukujesz. Numer najczęściej opiniowany był jako negatywny. Najczęściej szukany był z Krakowa, Szczecina, Gliwic, Kielc oraz z Tychów. Ostatnio wyszukiwany był dwa dni temu. Potrzebujesz sprawdzić więcej? Sprawdź numer na portalu www.ktoto.info. Zobacz także naszą stronę z innymi numerami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *