532792674 – kto dzwonił? Czyj to numer?

Szukasz informacji o numerze telefonu 532792674 (+48532792674) żeby dowiedzieć się kto do Ciebie dzwonił z tego numeru telefonu i czy możesz go bezpiecznie odebrać? Zobacz co mówią o nim nasi użytkownicy. Jeśli masz jakieś informacje, kto kryje się za tym numerem, zostaw swój komentarz i podziel się swoją wiedzą z użytkownikami serwisu odebrac.pl.

532792674 – podstawowe informacje

  • Numer telefonu: 532792674 (+48532792674)
  • Sieć lub strefa numeracyjna: Orange
  • Najczęściej opiniowany jako: niebezpieczny
  • Najczęściej oceniany jako: drażniący, dzwoni wielokrotnie
  • Wyszukiwany: 122 razy w ciągu ostatnich 30 dni
  • Najczęściej dzwoni do: Poznania

532792674 - kto dzwonił? Czyj to numer?


532792674 – najczęstsze komentarze

Zobacz komentarze użytkowników zaprzyjaźnionego serwisu do numeru telefonu:

Martin: Zapytałem o imię i nazwisko bo chcę sobie Pani godność zapisać A sama babka się rozłączyła

Jotka: Naciągacze, niby darmowy odkurzacz !!!

Jersey: Te nachalalne,niszczace prywatny spokoj tel,i sms,z nr 532793674 przypominaja bandycki napad,i nie wiadomo jak sie przed tymi polskimi bandytami bronic.Nie do pomyslenia jest,zeby operator sieci kom,w innym kraju dopuszczal taki proceder.plus nie dosc ze okrada ludzi z doladowan na koncie kom,to twierdzi ze ma takie prawo mimo orzeczenia sadu.W sieci plus najczesciej wystepuja bandyckie tendencje nekania abonentow nieznanymi sms i telefonami.W innym kraju,czego doswiadczylem,takie typowo polskie swinstwa,sa zwyczajnie niemozliwe.okradanie klientow,i nekanie niechcianymi telefonatami,okazuje sie byc polska specjalnoscia,zwlaszcza sieci plus.

Kolo: Wciskają jakiś odkurwiacz. BLOKOWAĆ

Adek: Telemarketing. Zaproszenie na „bezplatne” badania!

Mac: Nie odbierać. namawiają na spotkania w hotelu na badania.

Max: Probuja umowic na spotkanie w hotelu na badania. Tymczasem chodzi o wcisniecie kredytu w wysokosci 6 tys na „sprzet” medyczny (jakies chinskie tandetne aparaty warte najwyzej 100 zl) Sposob na debili: przedluzac rozmowe w nieskonczonosc i umawiac sie na wizyte pod zmyslonym nazwiskiem (najlepiej z osoba towarzyszaca, zeby zajac dwa miejsca) i oczywiscie nie przychodzic. Wtedy sami was wyrzuca z listy, bo wasz numer telefonu nie generuje zyskow. Sprawdzone, polecam!


Szukasz dodatkowych informacji o numerze telefonu +48532792674? Portal https://www.odebrac.pl pomoże wam w tym. Na serwisie odnajdziesz wszystko czego poszukujesz. Telefon najczęściej oceniany jest jako pozytywny. Najczęściej wyszukiwany był z Poznania, Szczecina, Wrocławia, Kielc i z Łodzi. Ostatnio wyszukiwany był dwa dni temu. Potrzebujesz dowiedzieć się więcej? Wyszukaj numer na serwisie www.ktoto.info. Zobacz także naszą stronę z innymi numerami. Systematyka informacji telefonu 532792674. Numer szukany był niecałe 100 razy w czasie minionych tygodni. Numer najczęściej wyszukiwany był z miasta: Wrocław. Poznań, Szczecin oraz Łódź. Numer telefonu wyszukiwany był wieczorem. Wyszukiwanie numeru telefonu ma trend spadkowy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *