503200240 – kto dzwonił? Czyj to numer?

Szukasz informacji o numerze telefonu 503200240 (+48503200240) żeby dowiedzieć się kto do Ciebie dzwonił z tego numeru telefonu i czy możesz go bezpiecznie odebrać? Zobacz co mówią o nim nasi użytkownicy. Jeśli masz jakieś informacje, kto kryje się za tym numerem, zostaw swój komentarz i podziel się swoją wiedzą z użytkownikami serwisu odebrac.pl.

503200240 – podstawowe informacje

  • Numer telefonu: 503200240 (+48503200240)
  • Sieć lub strefa numeracyjna: Orange
  • Najczęściej opiniowany jako: niebezpieczny
  • Najczęściej oceniany jako: drażniący, dzwoni wielokrotnie
  • Wyszukiwany: 116 razy w ciągu ostatnich 30 dni
  • Najczęściej dzwoni do: Warszawy

503200240 - kto dzwonił? Czyj to numer?


503200240 – najczęstsze komentarze

Zobacz komentarze użytkowników zaprzyjaźnionego serwisu do numeru telefonu:

Sylwia : Kretynka dzwoni po nocach

Yoshi: Dzwonią z jakąś ankietą. Na kontakt nie wyraziłem wcześniej zgody, usunięcie z bazy nie skutkuje bo zasłaniają się „generowaniem numeru”… Łamiąc Art. 172 Prawa telekomunikacyjnego. Który mówi: „Paragraf 1. Zakazane jest używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, chyba że abonent lub użytkownik końcowy uprzednio wyraził na to zgodę.”

P.: Ankieta Kantar

Hysyshj: Godz: 21:22. Nie odebrałam, sprawdziłam wcześniej wasze opinie.

Jago80: Głuchy telefon

Dymek: Ankieter

Jasia: Ludzie są naiwni. Podają informacje o sobie, jak info o zarobkach, w jakim banku trzymają pieniądze, gdzie pracują, bo im pani przez telefon mówi, że to ,, anonimowe,, Jeśli wierzysz, że ankieta jest anonimowa to jesteś naiwniakiem. Oni mają twoje pełne dane, adres i do tego będą znać twoje zarobki, ich wysokość, nazwę waszego banku. Myślicie że po co im takie dane o was? Jeszcze swój pin do karty im podajcie przez telefon, bo wam obca baba wmawia, że to przecież anonimowe. Kpina. Ludzie są naiwni i mają to co mają w następstwie swojej głupoty.

Mm: Pani przeprowadza ankietę na temat zachowań konsumenckich.

User: Pani ankieterka, prosi o uzupełnienie jakiejś ankiety

N/A: Kantar – ankiety


Szukasz dodatkowych danych na temat numeru telefonu +48503200240? Serwis www.odebrac.pl pomoże ci w tym. Na serwisie odnajdziesz wszystko czego poszukujesz. Numer najczęściej opiniowany jest jako negatywny. Najczęściej szukany był z Poznania, Szczecina, Wrocławia, Torunia i z Tychów. Ostatnio szukany był dwa dni temu. Potrzebujesz dowiedzieć się więcej? Zerknij na telefon na stronie Ktoto.Info. Sprawdź również naszą sekcję z innymi numerami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *